6 września 2018

Z AliExpress i Go4Cash kupujesz, oszczędzasz i zarabiasz – jednocześnie!

Wrzesień to świetny czas na zrobienie zakupów na AliExpress. Nie dość, że dzięki wyprzedażom zapłacimy mniej niż zwykle, to jeszcze zgarniemy 5-proc. cashback za każde zamówienie. A jeśli trochę się postaramy, odzyskamy całość wydanej kwoty.

Jak wynika z danych Gemiusa, już prawie co czwarty polski internauta kupuje w zagranicznych e-sklepach. Prym wiedzie AliExpress, które spontanicznie kojarzy już 30 proc. robiących zakupy online nad Wisłą.

AliExpress to raj dla kupujących

Nieco wydłużony czas oczekiwania jest rekompensowany niskimi cenami, darmową wysyłką, bezproblemową reklamacją i – przede wszystkim – ogromnym wyborem. Ach te dozowniki mydła w kształcie ludzkiego nosa, dwuosobowe majtki i wyciskarki pasty do zębów…

Dla niektórych użytkowników platformy to czekanie na paczkę z drugiego końca świata też ma swój urok. Twierdzą oni, że otwieranie przesyłki, która przebyła 7000 km, sprawia im frajdę porównywalną z rozpakowywaniem prezentów bożonarodzeniowych.

We wrześniu jest jeszcze jeden powód, by zrobić – i to nie raz – zakupy na AliExpress. Ruszają tam bowiem wyprzedaże różnych kategorii produktów. Oznacza to, że ciekawe dodatki, przydatne akcesoria czy potrzebne kosmetyki nabędziemy jeszcze taniej. Można się naprawdę fajnie obłowić.

Sprytne kupowanie z Go4Cash

Ale to nie koniec korzyści i możliwych do uzyskania oszczędności. Składając zamówienie poprzez link wygenerowany w Go4Cash, zgarniemy jeszcze 5 proc. cashbacku od każdej transakcji na AliExpress. Wysokość premii nie jest w żaden sposób limitowana!

I teraz najciekawsze. W programie partnerskim Go4Cash dostępne są oferty promocyjne z wielu dziedzin, m.in. usługi finansowe, telekomunikacyjne, jedzenie, elektronika, odzież i obuwie. Skorzystanie z dwóch-trzech, które akurat trafiają w nasze potrzeby, przyniesie całkiem niezły zwrot.

Cashback może być na tyle duży, że zrównoważy kwoty wydane na AliExpress. Innymi słowy: zakupy na tej platformie będą dla nas darmowe.

W praktyce jest to łatwiejsze, niż się wydaje. Nie wymaga też żadnego wysiłku, bo przecież wszystko zamówimy przez internet. Zobaczmy to na przykładach.

Krótki kurs zarabiania przez wydawanie

Wydatki najlepiej finansować kartą kredytową. Spokojnie, jeśli będziemy spłacać wykorzystany limit na czas i unikać wypłat z bankomatów, taki plastik nie będzie nas nic kosztować.

W Go4Cash wyrobimy kredytówkę zwolnioną z opłat za jej wydanie i obsługę. Otrzymamy za to nawet 100-200 zł w gotówce + bon na zakupy o wartości 300-400 zł.

Do tego zamówimy markową bieliznę na prezent. Albo bez okazji. W końcu każdy lubi takie niespodzianki. Dobrej jakości biustonosz kupiony w Intimissimi oznacza przynajmniej kilkanaście złotych cashbacku. Tyle samo zgarniemy za wygodną i stylową piżamę męską.

Od tego sezonu piłkarską Ligę Mistrzów można oglądać w kanałach Polsatu. Trzeba więc kupić odpowiedni pakiet telewizyjny. Jeśli zrobimy to za pośrednictwem platformy Go4Cash, otrzymamy premię 22,8 zł.

Wrzesień to też początek szkoły. Wiadomo, że w obecnych czasach uczeń nie obejdzie się bez komputera, który przydaje się w nauce. Może również stanowić formę rozrywki. Za zakup sprzętu w znanym elektromarkecie zdobędziemy zwrot w wysokości kilkudziesięciu złotych. Dodatkowe pieniądze zarabia się na skutecznych poleceniach ofert dostępnych w klubie. To naprawdę może być miły bonus do pensji.

Widzisz zatem, że wrześniowe zakupy na AliExpress nie muszą cię nic kosztować. Nie musisz przy tym wcale stawać na głowie ani zamawiać zbędnych rzeczy. Wystarczy tylko korzystać z okazji i zaspokajać podstawowe potrzeby.

← Powrót do bloga