NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czym jest Klub Go4Cash?

Klub Go4Cash to platforma działająca na zasadach programu afiliacyjnego. Umożliwia swoim członkom zdobywanie premii pieniężnych i innych bonusów w zamian za korzystanie z produktów i promocji oraz ich skuteczne polecanie innym. Serwis gromadzi najkorzystniejsze na rynku oferty online z kategorii finansów oraz e-commerce (moda, żywność, rozrywka i wiele innych kategorii). Umożliwia też ich łatwe porównywanie pod względem wysokości stawki oraz filtrowanie według indywidualnych preferencji. Dostępne w ramach klubu Go4Cash oferty pochodzą od topowych marek finansowych i e-comersowych. Dzięki temu użytkownik ma pewność co do ich atrakcyjności oraz uczciwości zasad przyznawanych gratyfikacji.

Co to jest aktywność?

To czynność, taka jak na przykład zakup, skorzystanie z promocji lub oferty, otwarcie produktu finansowego, polecenie produktu innej osobie fizycznej w ramach Go4Cash.

Co to są polecenia?

Polecenie to wygenerowany przez Użytkownika link do oferty określonego partnera Go4Cash, który został kliknięty przez Twojego znajomego. Kliknięcie linku nie uprawnia do otrzymania Premii z tytułu Polecenia. Skuteczne polecenie, które zapewni Ci premię ma miejsce dopiero wtedy, gdy znajomy skorzysta z produktu z linku, który mu udostępniłeś. Pamiętaj, że Twój link może być otworzony przez więcej niż jedną osobę, co zwiększa prawdopodobieństwo skorzystania z produktu i przyznania Ci Premii z tytułu Polecenia. Jeżeli Użytkownik otworzy ten sam link kilkukrotnie z jednej przeglądarki w zostanie uwzględniony jednokrotnie, ponieważ na podstawie plików cookie jest traktowany jako unikalny Użytkownik.

Co to jest status wniosku?

Status wniosku to aktualny status wykonanej przez Ciebie aktywności w Go4Cash. Status może być „kliknięty”, „wysłany” lub „rozliczony”. Jeżeli wniosek ma status „kliknięty” oznacza to, że z linku dostępnego w Twoim profilu Go4Cash przeszedłeś na stronę Produktu lub Promocji. Jeżeli skorzystasz z Produktu lub Promocji dostępnego na tej stronie i spełnisz warunku opisane w Karcie Produktu status zmieni się na „wysłany”. Twoja Premia zostanie przyznana w momencie, gdy status zmieni się na „rozliczony”. Nastąpi to, gdy partner Go4Cash potwierdzi spełnienie przez Ciebie warunków. Od momentu skorzystania z Produktu do chwili aktualizacji statusu na „rozliczony” może minąć do 60 dni. Po weryfikacji raportu Partnera zobaczysz na swoim Koncie Użytkownika przyznaną Premię i automatycznie zostanie wypłacona. W przypadku, gdy jesteś pewny, że Twoje polecenie było skuteczne a po upływie 60 dni nie widzisz dodanej Premii na Twoim Koncie Użytkownika, oznacza to, że taka informacja nie została przesłana w raporcie Partnera. Wówczas powinieneś przekazać nam numer umowy zawartej w skutek polecenia, a my zgłosimy reklamację u Partnera Go4Cash.

Jak przyznawane są Premie?

Premie przyznawane są w Klubie za 2 rodzaje aktywności: za skorzystanie z Produktu lub skuteczne Polecenie Produktu Twoim znajomym. Szczegółowe informacje dotyczące Premii znajdują się w Regulaminie Go4Cash. Informacje dotyczące wysokości Premii przyznawanych za poszczególne produkty dostępne są w Szczegółach Produktów.

Jak wygląda wypłata Premii?

Wypłata jest możliwa od minimum 100 zł i następuje automatycznie raz w miesiącu. Przed wypłatą Premii musisz pamiętać o uzupełnieniu numeru konta w zakładce „Profil”. Na adres email, który podałeś w trakcie rejestracji zostanie wysłany mail z linkiem weryfikacyjnym, który potwierdzi Twoją tożsamość. Jeżeli w momencie wypłaty Premii nie będziesz mieć uzupełnionych tych danych, przelew nie zostanie wysłany. Nasi Partnerzy mają 60 dni na potwierdzenie spełnienia warunków promocji lub zawarcia umowy o określony produkt, dlatego potwierdzenie założenia produktu, skorzystania z promocji lub polecenie nie odbywa się na żywo, czyli zaraz po skorzystaniu z oferty.

Jak wygląda proces rozliczenia podatkowego?

Po osiągnięciu progu minimalnej wypłaty w wysokości 100 zł, Go4Cash wypłaca sumę zebranych Premii. Wypłaty realizowane są w cyklu miesięcznym – do piątego dnia następnego miesiąca. W momencie uzyskania sumy premii przekraczającej minimalny próg Uczestnik otrzyma informację na swoim koncie o konieczności uzupełnienia danych do przelewu – imienia, nazwiska oraz numeru rachunku bankowego, na który zostanie wykonany przelew. Jeżeli suma Premii do wypłaty przekroczy 200 zł Uczestnik będzie musiał uzupełnić dodatkowe dane niezbędne do wypełnienia formularza PIT 8-C. Sumę Premii do 200 zl Uczestnik może wypłacić bez konieczności uzupełniania tych danych, ponieważ jest ona wolna od podatku dochodowego. Jeżeli wartość Premii w miesiącu będzie niższa niż 100 zł, zostanie ona uwzględniona w kolejnym okresie rozliczeniowym, w którym wraz z aktualnym rozliczeniem wyniesie co najmniej 100 zł. W przypadku wypłat powyżej 200 zł, przychód osiągnięty przez Uczestnika w danym roku podatkowym Organizator wykaże w informacji PIT-8C, która zostanie przekazana do końca lutego następnego roku podatkowego Uczestnikowi i urzędowi skarbowemu właściwemu dla Uczestnika.

Gdzie znajdę informację za co mogę otrzymać Premie?

Informacja dotycząca wysokości Premii przyznawanych za skorzystanie z określonych ofert lub promocji, założenie określonych produktów oraz ich skuteczne polecenie znajduje się w Szczegółach Produktu.

W jaki sposób polecać oferty przez Facebooka?

Jeżeli wybierzesz w Karcie Produktu Polecenia za pomocą Facebooka zostaniesz przekierowany do aplikacji Facebooka. Jeżeli nie jesteś zalogowany, strona poprosi Cię o zalogowanie, aby wyświetlić dostępne opcje polecenia. Jeżeli byłeś już zalogowany wyświetlą Ci się od razu. Automatycznie zobaczysz obrazek produktu, jego nazwę oraz opis, który będziesz mógł zmodyfikować i dostosować do wiadomości do odbiorców. Po przygotowaniu treści Polecenia

Ile razy można polecać jeden Produkt?

Nie ma ograniczeń w Polecaniu Produktów. Im więcej skutecznych Poleceń wykonasz tym wyższą Premię możesz zyskać.

Czy można samemu skorzystać z Produktu lub Promocji?

Możesz samemu skorzystać z Produktu lub Promocji wybierając polecenie „Skorzystaj” na Karcie Produktu.

Jak często można polecać Produkt?

Można polecać jedną ofertę Produktu nieograniczoną ilość razy. Należy pamiętać, aby wnioski o założenie Produktu nie były wysyłane w krótkich odstępach czasu z tego samego komputera, ponieważ mogą zostać odrzucone przez bank.

Co to są Twoje Statystyki Produktów?

Twoje Statystyki Produktów to lista zdarzeń dostępna w Panelu Użytkownika. W statystykach możesz sprawdzić z jakich produktów skorzystałeś, jakie poleciłeś i jaki jest ich status (kliknięty, wysłany, rozliczony).

Problem z logowaniem

Jeżeli nie pamiętasz hasła kliknij polecenie „Przypomnij hasło”. Automatycznie nowe hasło zostanie wygenerowane i przesłane na adres email, który podałeś podczas procesu rejestracji w Go4Cash. Jeżeli pojawi się komunikat, że nie znaleziono w systemie Twojego adresu email upewnij się, że zarejestrowałeś się w Klubie. Jeżeli nie, przejdź przez proces rejestracji zaczynając od kliknięcia polecenia „Zarejestruj się”. Jeżeli jednak jesteś pewien, że masz już konto w Klubie bardzo dokładnie sprawdź w skrzynce mailowej czy wiadomość z nowym hasłem nie trafiła do folderu SPAM, Oferty, Inne lub Kosz. Możesz również skorzystać z opcji „szukaj” w Twojej poczcie i wpisać hasło „Go4Cash”. Jeżeli chciałbyś zrezygnować z członkostwa w Klubie napisz do nas wiadomość email zatytułowaną „Rezygnuję z udziału w Go4Cash”. Jak tylko przeczytamy Twoją wiadomość usuniemy Twoje dany z bazy.

Problem z rejestracją

Jeżeli pojawiają się problemy z rejestracją należy sprawdzić czy konto w Klubie Go4Cash nie zostało już założone. Jeżeli tak należy kliknąć opcję „Zaloguj” i przejść do procesu logowania. Jeżeli chciałbyś zrezygnować z członkostwa w Klubie napisz do nas wiadomość email zatytułowaną „Rezygnuję z udziału w Go4Cash”. Jak tylko przeczytamy Twoją wiadomość usuniemy Twoje dany z bazy.

W jaki sposób najlepiej się z nami skonsultować?

Możesz się skontaktować z zespołem Go4Cash na dwa sposoby: poprzez wysłanie wiadomości z Panelu Użytkownika lub poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@go4cash.pl. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.