18 listopada 2018

Jak korzystać z promocji przez Go4Cash – tutorial

Przedstawiamy praktyczny przewodnik zarabiania w programie partnerskim: krok po kroku, bez wysiłku, bez nachalnego marketingu, bez nagabywania obcych.

Programy afiliacyjne, takie jak np. Go4Cash, to sposób na regularny zarobek bez większego wysiłku i nakładu czasowego. Oczywiście w przeważającej liczbie przypadków nie będzie on duży, ale comiesięczne uzyskiwanie premii w wysokości 100-200 zł jest w zasięgu każdego.

Afiliacja dla początkujących

Jednak wiele osób w to nie wierzy albo nie wie, jak efektywnie korzystać z promocji, przez co szybko się zniechęca. Z myślą o nich przygotowaliśmy nasz tutorial.

Za przykład posłużyło jedyne na rynku bezwarunkowo darmowe konto osobiste (prowadzenie, przelewy internetowe, karta debetowa, wszystkie bankomaty w kraju, a do tego wpłatomaty Euronetu za 0 zł – bez konieczności spełniania żadnych wymagań). Zatem otwierając ten rachunek za pośrednictwem Go4Cash, osiągamy podwójną korzyść.

Po pierwsze, uzyskujemy bezpłatny dostęp do usług finansowych. Po drugie, zgarniamy bonus 45 zł. Jak wygląda to w praktyce?

Zarabianie na korzystaniu

1. Rejestracja w programie
Wypełniamy formularz, zaznaczamy niezbędne zgody i klikamy w link, który otrzymujemy na skrzynkę mailową.

 

 

2. Wyszukanie kampanii
Klikamy w zakładkę OFERTA na górnej belce. Odnajdujemy interesujący nas produkt – rozwijając pasek z kategoriami (wybieramy konto osobiste) albo używając wyszukiwarki (wpisujemy Nest Bank). Klikamy w ofertę.

 

 

3. Wybór produktu
Klikamy w znajdujący się na czerwonym tle napis SKORZYSTAJ.

 

 

4. Przejście na stronę banku
Otworzy się witryna banku opisująca interesujący nas ROR. Klikamy „załóż konto”.

 

 

5. Wybór metody zawarcia umowy (rozmowa wideo z doradcą, kurier, przelew weryfikacyjny, oddział)
Postępujemy zgodnie z wyświetlającymi się komunikatami.

By system naliczył premię, musimy:

  • mieć status nowego klienta (nie korzystać z usług Nest Banku w ostatnich 24 miesiącach),
  • w ciągu 30 dni od otwarcia rachunku przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej Nest Banku.

Następnie bank raportuje do Go4Cash. Na tej podstawie system nalicza wynagrodzenie. Zwykle odbywa się to do końca miesiąca przypadającego po miesiącu spełnienia ostatniego ze stawianych warunków.

Zarabianie na polecaniu

Ale to nie koniec możliwości zarabiania z Go4Cash. Pieniądze przyznawane są także za każde skuteczne polecenie produktu innym. Chodzi o to, żeby np. nasz znajomy otworzył konto poprzez link, który mu udostępnimy, i spełnił opisane wyżej warunki (status nowego klienta i jedno logowanie).

Jak to zrobić? Wystarczy w karcie produktu wybrać stosowną opcję (Facebook, Twitter, wiadomość e-mail, link do wklejenia w dowolnym miejscu w sieci, np. na własnym blogu). Dalszy schemat postępowania jest analogiczny do przedstawionego, z tym że dotyczy już osoby poleconej.

Załóżmy, że w miesiącu z takiego zaproszenia skorzysta trzech naszych kolegów. Dzięki temu zarobimy 135 zł. Link możemy podsyłać za każdym razem, gdy dowiemy się, że ktoś z naszego otoczenia szuka darmowego konta w banku.

← Powrót do bloga