6 września 2018

Korzystanie z Go4Cash to nawet 500 zł co miesiąc!

Na członkostwie w naszym klubie możesz regularnie zarabiać kilkaset złotych, robiąc te same zakupy, co do tej pory. Nawet jeśli jesteś studentem.

Studia to dla wielu młodych ludzi wstęp do tzw. prawdziwego życia. Z jednej strony otrzymują oni od bliskich albo z uczelni wsparcie materialne, ale z drugiej tej kasy zawsze im brakuje. Choć o wiele kwestii  wciąż nie muszą się martwić albo mogą korzystać z preferencji, to jednak posiadane przez nich pieniądze szybko się rozchodzą.

Żacy głowią się więc, skąd wziąć hajs na kino, bilet miesięczny, koncerty, piwo ze znajomymi czy dostęp do Tidala albo Netfliksa. Praca, nawet dorywcza, nie zawsze wchodzi w grę. Nie każdy ma też ochotę biegać za grosze z ulotkami w upale czy na mrozie.

Łatwe do zdobycia 500 zł

Na szczęście istnieją znacznie przyjemniejsze i legalne sposoby na to, by regularnie zgarniać po kilkaset złotych bez większego wysiłku. Jednym z nich jest Klub Go4Cash.

W zamian za rejestrację i korzystanie z udostępnionych ofert inkasuje się premie pieniężne. Niektóre są małe, inne – całkiem zauważalne. W klubie zdarzają się też prawdziwe perełki, dzięki którym pod prostymi warunkami można jednorazowo otrzymać nawet kilkaset zł w formie np. bonu na zakupy.

Lecz najlepsze jest to, że oferty możesz łączyć, czyli korzystać z nich równocześnie. Sumaryczna wartość nagród polecanych przez nas zestawów promocji nierzadko dochodzi do 500 zł!

Wbrew pozorom wcale nie trzeba stawać na głowie czy kupować czegoś, co nas nie interesuje, by zgarniać cashback. W serwisie Go4Cash znajdziemy produkty i usługi przydatne na co dzień.

Kupuj, to czego potrzebujesz, i zgarniaj cashback

W Go4Cash wybieramy to, co nas interesuje i jest nam akurat potrzebne. Przykłady?

1. Konto bankowe

Dziś bez niego ani rusz. Wymagają go nawet na uczelni, żeby przelewać ci stypendium.

Spokojnie, jako student możesz mieć zupełnie darmowy ROR bez konieczności spełniania żadnych warunków. Mało tego, otwierając taki rachunek za pośrednictwem Go4Cash, otrzymasz kilkadziesiąt złotych, np. 66 zł za konto w mBanku czy 84 zł za konto w BGŻ BNP Paribas.

2. Zakupy spożywcze

Student też człowiek i musi coś jeść. Dziś nie trzeba nawet wychodzić z domu, żeby zamówić spożywkę na cały tydzień. Wystarczy korzystać z supermarketów online, np. Frisco. Nie dość, że produkty przywiozą ci pod drzwi, to jeszcze w skali miesiąca możesz na tym zarobić 10-20 zł.

3. Jedzenie wyżerka na imprezę

Lubisz spotykać się ze znajomymi i wspólnie imprezować? Domówka nie może się obejść bez dobrego jedzenia, które zamówisz przez telefon np. w KFC albo Pizza Hut. Za każde zamówienie z dostawą otrzymujesz zwrot w wysokości kilku procent.

4. Abonament na komórkę, internet, telewizję

W wielu dziedzinach jest tak, że firmy bardziej dbają o nowego niż wiernego klienta. W branży telekomunikacyjnej widać to znakomicie. Czemu więc nie miałbyś zmienić dostawcy usług, u którego będziesz mieć więcej internetu w tej samej cenie albo będziesz mógł oglądać ulubione seriale i filmowe hity?

5. Ubezpieczenie

To, że do tej pory omijały cię nieszczęścia, nie oznacza, że tak będzie zawsze. Lepiej dmuchać na zimne. W przypadku pojazdów mechanicznych OC jest obowiązkowe. Lecz warto też ubezpieczyć inne mienie – przede wszystkim mieszkanie. Odszkodowanie pomoże usunąć szkody powstałe wskutek zalania, włamania czy uderzenia pioruna. Będziesz też mógł spać spokojnie, gdy doniczka z twojego parapetu rozbije głowę przechodniowi.

6. Książki i płyty

Lubisz czytać? Chcesz poszerzyć kompetencje? A może potrzebujesz książki, którą trudno zdobyć w bibliotece? Dzięki Go4Cash taniej kupisz publikacje renomowanych wydawnictw (CH Beck, Muza) czy towary z ulubionego Empiku.

7. Odzież i obuwie

Z naszą platformą współpracują znane i renomowane marki (Deichmann, Intimissimi, Diverse, Wittchen, New Balance). Możesz więc nadal kupować dobre jakościowo ciuchy i buty, które spełniają twoje oczekiwania, i jeszcze zgarniać przynajmniej kilkanaście złotych cashbacku od każdej transakcji.

8. Karta kredytowa

Umiejętnie używana nie wpędza w kłopoty, a znacznie ułatwia życie. Do tego jej wyrobienie za pośrednictwem naszego serwisu jest nagradzane solidnym bonusem – nawet 400 zł!

Widzisz zatem, że regularne zdobywanie premii pieniężnych w wysokości kilkuset złotych nie jest niczym nieosiągalnym – nawet dla studenta. Takie zwroty możesz uzyskiwać przy okazji kupowania dóbr i usług, których potrzebujesz. Wystarczy tylko, że zarejestrujesz się w klubie Go4Cash i będziesz korzystać z dostępnych w nim ofert.

← Powrót do bloga