26 września 2018

Kupowanie artykułów szkolnych z cashbackiem w Go4Cash

Mówią, że dzieci to najlepsza inwestycja. Problem w tym, że ta inwestycja z roku na rok kosztuje coraz więcej. Inflacja dotyczy niemal wszystkich produktów kupowanych z myślą o pociechach, w tym artykułów szkolnych.

Wyprawka szkolna obciąża budżet rodzica

Jak wynika z badania IBRiS, dla prawie 40 proc. rodziców największym obciążeniem finansowym związanym z edukacją ich dzieci jest wyprawka szkolna. Ale przecież wydatki na ten cel ponoszą oni praktycznie przez cały rok, bo długopisy się wypisują, kartki w zeszytach kończą, blok zużywa, a mazaki wyczerpują. Do tego dochodzą wycieczki, zajęcia dodatkowe, dojazdy, wyżywienie, ubranie, obuwie…

Ponad 2/3 ankietowanych rodziców przeznacza na zakupy związane ze szkołą od 100 do 500 zł miesięcznie. Zatem w skali całego roku szkolnego (10 miesięcy) nakłady idą w tysiące złotych. A mówimy tylko o jednym potomku!

Wielu rodziców ma trudności ze sfinansowaniem odpowiedniego wyposażenia niezbędnego w edukacji ich dzieci. Radzą sobie z nimi poprzez:

  • oszczędzanie,
  • rozkładanie wydatków w czasie,
  • pożyczanie pieniędzy,
  • odkładanie czy rezygnację z innych zakupów.

Go4Cash jako sposób na tańsze przybory

My proponujemy jeszcze jedną metodę obniżenia kosztów wyprawki i artykułów szkolnych potrzebnych w ciągu roku. Jest nią członkostwo i zakupy w klubie Go4Cash.

Rejestracja w serwisie daje dostęp do różnorakich zniżek oraz umożliwia odzyskanie części wydanych kwot. Wystarczy tylko skorzystać z linków udostępnionych w panelu użytkownika.

W ten sposób możesz taniej kupić przybory szkolne np. w Empiku. Zamówienie składasz przez internet, a towar odbierasz w salonie albo – za dodatkową opłatą – w domu.

Po rozliczeniu wniosku, co zwykle następuje do końca następnego miesiąca, otrzymujesz cashback. Premia rośnie wraz w wydaną kwotą i nie jest w żaden sposób limitowana.

Zdobywanie wiedzy nie musi tyle kosztować

Jednak długopisy, zeszyty czy atlasy to niejedyne rzeczy przydatne w nauce, które możesz nabywać po niższej cenie dzięki członkostwu w Go4Cash. Współpracujemy również ze znanymi sklepami z elektroniką, np. RTV Euro AGD, Neonetem, Vobisem, OleOle! Możesz więc taniej kupić dzieciom nowy komputer, który przyda im się w odrabianiu lekcji i przygotowywaniu referatów.

Rodzice zawsze pękają z dumy, gdy ich pociechy robią więcej, niż się od nich wymaga, wykazują inicjatywę do poszerzania swoich horyzontów. Z nami możesz taniej kupować książki i e-booki. Za pozycje takich wydawnictw jak np. CH Beck czy Muza u nas zapłacisz kilka procent mniej.

Zarabiaj na innych wydatkach szkolnych

W Go4Cash dostępny jest też zwrot za zakup ubrań, obuwia i sprzętu sportowego. Wiadomo, że dzieci szybko rosną, są aktywne i często potrzebują nowej garderoby, stroju na wf czy treningi. W naszym programie afiliacyjnym znajdziesz takie marki jak np. Diverse, Deichmann, New Balance czy Decathlon. Z nimi ubierzesz dziecko modnie, wygodnie, a część wydanej kasy zasili twoje konto.

Ale to nie koniec oszczędności na wydatkach związanych z milusińskimi. Nasza aplikacja oferuje również cashback za ubezpieczenie, które warto wykupić nie tylko wtedy, gdy potomek jedzie na wycieczkę. Umiejętnie dobrana polisa to same korzyści.

Po pierwsze, chroni przez cały rok, również poza terenem szkoły. Po drugie, zapewnia nie tylko wypłatę odszkodowania, ale też pokrywa koszty związane z wypadkiem (rehabilitacja, sprzęt medyczny, korepetycje).

Jak sam widzisz, posiadanie dzieci w wieku szkolnym to nieustanne wydatki. Na szczęście z nami mogą być one trochę mniejsze. Dlatego już dziś zarejestruj się w Go4Cash i oszczędzaj! Im szybciej to zrobisz, tym więcej zarobisz.

← Powrót do bloga