15 maja 2018

Witaj w Go4Cash!

Chcesz nauczyć się oszczędzania przez wydawanie? Chcesz stać się sprytnym konsumentem? Myślisz o łatwym zarobku bez wychodzenia z domu? Lubisz dzielić się ze znajomymi tym, co dobre? Wstąp do klubu Go4Cash!

Czym jest i jak działa Go4Cash?

Platforma Go4Cash jest programem afiliacyjnym. Umożliwia swoim członkom zdobywanie premii pieniężnych i innych bonusów w zamian za korzystanie z produktów i ich skuteczne polecanie innym.

Serwis gromadzi najkorzystniejsze na rynku oferty zarabiania online z dziedziny finansów i e-commerce (żywność, rozrywka i wiele innych kategorii). Umożliwia też ich łatwe porównywanie pod względem wysokości stawki oraz filtrowanie wg indywidualnych preferencji.

Dzięki temu jako użytkownik możesz maksymalizować zyski z działań, które dotyczą Twoich codziennych aktywności, a przez to nie wymagają od Ciebie specjalnych wyrzeczeń czy ponoszenia dodatkowych kosztów. Chodzi np. o korzystanie z konta osobistego i karty płatniczej, abonament na internet i telefon, zakup pizzy czy kawy.

Dostępne w ramach klubu Go4Cash oferty pochodzą od topowych marek finansowych i e-commerce’owych. To daje Ci pewność co do ich atrakcyjności oraz uczciwości zasad przyznawania gratyfikacji.

Dlaczego warto być w Go4Cash – 10 korzyści

Dzięki członkostwu w klubie Go4Cash:

  1. Zgarniasz wysokie premie finansowe
  2. Otrzymujesz bony zakupowe
  3. Płacisz mniej za przyjemności
  4. Otrzymujesz zwrot za wybrane zakupy
  5. Zamieniasz obecnie posiadane produkty finansowe na takie, które mają lepsze warunki – są tańsze (np. ubezpieczenie) lub nawet darmowe w utrzymaniu (np. konto osobiste, karta kredytowa) albo przynoszą większy zysk (np. konto oszczędnościowe, lokata)
  6. Płacisz mniej za zakupy i inne usługi, z których korzystasz na co dzień (np. telewizja, internet, komórka, lekarz)
  7. Powiększasz domowy budżet bez większego wysiłku i zaangażowania czasowego nawet o kilkaset złotych miesięcznie (wystarczy kilka poleceń)
  8. Pomagasz znajomym, którzy dzięki Twoim poleceniom też mogą zarabiać i oszczędzać
  9. Stajesz się bardziej świadomym klientem – wybierasz tylko najlepsze oferty i maksymalizujesz profity z nich płynące
  10. Oszczędzasz czas – nie musisz szukać okazji zakupowych ani programów premiowych rozsianych po całym internecie; w Go4Cash masz wszystko zebrane w jednym miejscu, a jego szeroka oferta jest na bieżąco aktualizowana.
← Powrót do bloga