21 listopada 2018

Wygodne zakupy świąteczne z premią od Go4Cash

Zorganizowanie Wigilii dla rodziny to spore i raczej kosztowne wyzwanie. Jednak dzięki odpowiedniemu planowaniu i z pomocą platformy Go4Cash można mu podołać i jeszcze odzyskać część wydatków z tym związanych.

Zbliżają się najbardziej rodzinne ze świąt. Młodsi czekają na prezenty. Starsi odliczają dni do momentu, gdy wreszcie będą mogli odwiedzić długo niewidzianych bliskich, spędzić z nimi trochę czasu, a przy okazji dogodzić podniebieniu.

Dla części osób, które np. założyły rodzinę albo zamieszkały na swoim, najbliższa Wigilia to również wyzwanie natury logistycznej, czyli premierowe przygotowanie wieczerzy. Niektórzy będą też musieli zorganizować swoim gościom nocleg.

Zrób wigilijną check-listę

Żeby się w tym nie pogubić, wskazane jest opracowanie planu działania: co i do kiedy należy zrobić. Następnie warto przygotować listę zakupów.

Gdy organizujemy rodzinne spotkania, musimy zadbać o większy stół, który udekorujemy (obrus, serwetki, świecznik). Wraz z nim może trzeba będzie dokupić krzesła, taborety.

Obowiązkowo potrzebować będziemy zastawy, czyli większej liczby talerzy, filiżanek, szklanek, kubków, sztućców. Przyrządzenie i podanie niektórych potraw świątecznych wiąże się z koniecznością posiadania pojemniejszych naczyń typu waza, misa, brytfanna, dzbanek.

Odwiedzająca nas rodzina i przyjaciele muszą też mieć komfortowe warunki do spania. Należy zapewnić im poduszki, kołdry, prześcieradła, pościel i ręczniki.

Jak Boże Narodzenie, to i również prezenty. Jest to delikatna kwestia, dlatego warto postawić na klasyczne i bezpieczne rozwiązania w rodzaju książek, płyt z muzyką albo filmem, perfum, bielizny, kosmetyków. Tym, których lepiej znamy, możemy podarować drobną elektronikę, sprzęt sportowy, odzież z dodatkami, śmieszne gadżety.

Bliżej świąt trzeba pomyśleć o potrawach. Część kupimy. Część zapewne przyniosą goście. Jeśli mamy czas, ochotę i czujemy się na siłach, niektóre dania możemy przyrządzić samodzielnie. Zatem będziemy potrzebować produktów i składników.

Zamów przez internet

Jak to wszystko ogarnąć? Nie musimy biegać po sklepach, stać w kolejkach, tracić nerwów ani niczego dźwigać – przecież jest internet. Wystarczy kilka klików, a zamówione towary zostaną dostarczone pod nasze drzwi.

Lista wydatków jest długa, więc tym bardziej warto wybrać ten wariant przygotowań. Trzeba tylko złożyć zamówienia z odpowiednim wyprzedzeniem, by nie stresować się przed świętami.

Powiedzmy sobie szczerze: takie rodzinne przyjęcie na pewno uszczupli nasz portfel. Na szczęście gros zakupionych rzeczy będzie nam później służyć codziennie albo przyda się przy innych okazjach.

Zgarniaj cashback

I teraz najlepsze. Niemałą część budżetu świątecznego możemy odzyskać. Jak? Dzięki programowi afiliacyjnemu Go4Cash. Wystarczy, że bożonarodzeniowe zakupy zrobimy za pośrednictwem tej platformy, korzystając z dostępnych tam kampanii.

Tak się składa, że partnerami serwisu są dostawcy praktycznie wszystkich rzeczy niezbędnych do przygotowania Wigilii dla większego grona i ugoszczenia go pod swoim dachem. W większości są to duże i znane marki, np. Black Red White, 4Home, Pandora, W. Kruk, Tous, RTV Euro AGD, Neonet, Muza, Wittchen, Diverse, Irena Eris, Decathlon, Auchan, Frisco.

Ile można zyskać? To zależy od kategorii. Przeważnie cashback wynosi kilka procent wartości transakcji.

Przykładowo za zakupy w Intimissimi i About You otrzymuje się nawet 10-proc. bonus. Do tego można liczyć na standardowe zniżki. Przy założeniu, że na organizację rodzinnego przyjęcia bożonarodzeniowego wydamy 1400 zł, a średnia premia to 5 proc., nasz zwrot wyniesie 70 zł.

Zarejestruj się i zacznij zarabiać!

← Powrót do bloga