17 maja 2018

Zarabianie w Go4Cash

Zarabianie w klubie Go4Cash jest bardzo proste. Co ważne, nie zajmuje wiele czasu, gdyż sprowadza się do kilku kliknięć myszką albo stuknięć ekranu smartfona.

Premię otrzymujesz za:

 1. Samodzielne skorzystanie z produktu
  W zależności od kampanii jest to np. zawarcie umowy o konto i wykonanie kilku transakcji kartą albo zakup gry na komórkę.
  Jak to zrobić?
  Logujesz się w serwisie, wchodzisz w dział Produkty i przy pomocy prostej wyszukiwarki selekcjonujesz dostępne oferty wg swoich kryteriów. Możesz też przeglądać je kategoria po kategorii. Wybierasz interesujący Cię produkt i klikasz Skorzystaj. Następnie postępujesz wedle pojawiających się komunikatów i finalizujesz umowę.
 2. Skuteczne polecenie produktu
  Przekazujesz drugiej osobie link do oferty, ona w niego klika i spełnia warunki danej oferty.
  Jak to zrobić? Logujesz się w serwisie, wchodzisz w dział Produkty i przy pomocy prostej wyszukiwarki selekcjonujesz dostępne oferty wg swoich kryteriów. Możesz też przeglądać je kategoria po kategorii. Wybierasz interesujący Cię produkt i klikasz w narzędzie do udostępniania. Możesz np. przekazać znajomemu link do produktu w portalu społecznościowym.

Dostępne w Go4Cash rodzaje wynagrodzeń to:

 1. Premia pieniężna
 2. Voucher do sklepu stacjonarnego lub online
 3. Nagroda rzeczowa

Ponadto jako użytkownikowi platformy przysługują Ci bonusy naszych partnerów:

 • zwrot za zakupy (money-back),
 • rabaty

Bez względu na to, czy z produktu korzystasz Ty, czy osoba przez Ciebie polecona, wynagrodzenie w klubie Go4Cash naliczane jest w kilku modelach:

 • CPS – za zawarcie umowy (sprzedaż) przez Ciebie lub Twojego znajomego,
 • CPL – za wypełnienie formularza kontaktowego przez Ciebie lub Twojego znajomego.
 • CPA – wykonanie określonych czynności (np. pięć płatności kartą) przez Ciebie lub Twojego znajomego.

Szczegółowe warunki przyznania premii oraz jej wysokość znajdziesz w karcie każdego produktu. Wynagrodzenie jest naliczane na podstawie raportów przesyłanych przez dostawców ofert. Od momentu zawarcia umowy do przyznania nagrody może upłynąć do 60 dni. Wypłata jest realizowana w czasie od kilkunastu dni do kilku tygodni od zgłoszenia przez Ciebie takiego żądania.

Skąd będziesz wiedzieć, na jakim etapie znajduje się złożony przez Ciebie albo znajomego wniosek, i ile dotąd zarobiłeś? Ustalisz to w dziale Statystyki.

Znajdziesz go w panelu użytkownika. Tam możesz monitorować swoją aktywność, sprawdzać źródło polecenia oraz zawnioskować o wypłatę.

← Powrót do bloga